Maty dla psów +48 514464724

Jesteś tutaj: Strona główna

Witamy bardzo serdecznie w sklepie internetowym firmy BODEX.

 

    Firma nasza zajmuje się produkcją i sprzedażą akcesoriów zoologicznych a w szczególności mat samochodowych ochronnych - m.in. dla psów. Produkowane przez nas maty, skutecznie chronią tapicerkę samochodu przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami zarówno tymi które towarzyszą przewożeniu psa jak i podczas przewozu wszelkich przedmiotów codziennego użytku. Mamy w swojej ofercie maty ochronne na tylną kanapę Typ 01, 02, 03, 06 oraz maty  do bagażnika Typ 012 w ponad stu rozmiarach do prawie wszystkich samochodów osobowych występujących na naszym rynku.

         Produkowane przez nas maty  są najwyższej jakości uszyte z mocnej wodoodpornej tkaniny kaletniczej zwanej kodurą. Wszystkie maty samochodowe zostały wykonane w Polsce.

       Decydując się na zakup maty ochronnej do swojego samochodu należy zdecydować jaka mata jest nam potrzebna, mata na tylną kanapę czy do bagażnika?, o ile wybór maty na tylną kanapę nie powinien stwarzać kłopotów to z wyborem maty do bagażnika może być problem. Jeżeli stoimy przed wyborem maty do bagażnika (u nas oznaczona typem 012) to najistotniejsze są dwa wymiary: wymiar A jest to szerokość waszego samochodu( mierzymy między nadkolami) oraz głębokość B (mierzymy od tylnej kanapy do klapy bagażnika) obu tych wymiarów dokonujemy po podłodze samochodu. Pozostałe wymiary C, D, E są uniwersalne  dla wszystkich mat takie same. Jeśli mimo to masz pytania, zadzwoń  514464724, lub napisz maila: bod-ex@                                               

   Zachęcamy Państwa do korzystania z formy wysyłki za pośrednictwem Paczkomatu In Post.

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

 

Zabezpiecz tapicerkę swojego samochodu przed zabrudzeniem kupując matę Firmy BODEX, każda nasza mata nawet ta największa nie jest droższa niż porządne czyszczenie samochodu a to jest jednorazowy wydatek potem sam zysk.